Okul Temizliği

OKUL TEMİZLİĞİNDE EN SAYGIN HİZMETLER

Okul Temizliğinde En Saygın Hizmetler

Okul içlerinde bulunan öğrencilerin ferah ortamda yaşamaları için okul temizliği kalorifer peteklerine ve klozet lekelerine varana kadar ideal temizlik işlemleri firmamız tarafından yapılır. okullar öğrencilerin en önemli evidir.

Okullarda makul ve toplu metrekare hesapları üzerinden 0 garanti ile anında profesyonel çözümler firmamız sayesinde sunulmaktadır. Kısa zamanda en başarılı hizmetler veren kadromuzla birlikte her an yanınızda olmaktayız. Okullar için Antalya okul temizliği özel opsiyonlu malzemeleri sayesinde sağlığa uygunluk içeren ve ortamın kokusunu değiştiren yöntemler sizler için sunuldu. Okullar için haftalık aylık veya gündelik temizlik işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca sadece okul içinde değil okul etrafı ve çocukların oyun oynadıkları çimenleri içinde profesyonel şekilde düzenleme yapılır.

Her türlü temizlik yapılır

Antalya Okul  Temizliği

Bir temizlik firması dendiği zaman elbette akla ilk önce eşya temizliği gelir. Ancak artık devir değişti böylesi kaliteli büyük firmalar sadece eşya değil, aynı zamanda da birçok iş yerinin temizliğini de almaya baladı. Örneğin okul temizliği ya da daha büyük şirket temizliği, yaz ayları geldiğinde özellikle de otellerin temizliği.

Tüm bunlar profesyonel ekipmanlarca ve de yine tecrübeli profesyonel çalışanlarla hiçbir sorun yaşamana kaliteli bir temizlik hizmeti sunulur. Üstelik de en uygun fiyatlarla ve zamanında teslim garantisi ile vakitten de kazanılmış olunur. Son zamanlarda okul temizliği işi de bir hayli artış gösterdiği için artık nerdeyse böylesi büyük temizlik firmalarında sıra bile almak zorlaştı.

Antalya Eğitim Kurumları Temizliği

Binaya, çevre sağlığına ve güvenli bir ortama karşı artan tehtitlerle uygun bir bütçe ile mücadele edebilmek özellikle okul ve üniversitelerde çok daha büyük bir önem kazanmaktadır.

Neden birçok okul bütçesinden ayırdığı payla bu hizmeti tercih ediyor? Çünkü alp temizlik temizlik eğitim özellikleri ve etkili bütçe kullanımı konusunda profesyonel anlamda bilgi sahibi.

Alp temizlik çözümleri okulların temizlik maliyetlerini dört temel başlık yardımıyla düşürüyor.
Bunlar: Eğitim için çözüm tasarıları
1. Çalışan verimliliği
2. Görünür gelişim
3. Çevre duyarlılığı
4. Sağlık ve güvenlik

Çalışan Verimliliği
Temizlik görevlerini nasıl organize ediyorsunuz? Bütçenize bunu nasıl yansıtıyorsunuz? Alp temizlik size yardım edebilir. Bizim yönetim araçlarımız ve eğitim programlarımız size sektörünüzdeki en iyi temizliği disiplinli bir çalışma çizelgesi ve maksimum işçi verimliliği ile sağlayacaktır.

Görünür Gelişim
Aileler, öğretmenler ve öğrenciler sizden kısıtlı bütçeniz ve zaman sorununuza rağmen iyi görünen bir okul talep etmektedir. Alp Temizlik eğitimli temizlikçileriyle, kimyasalları, ekipmanları ve makineleriyle size zaman ve para tasarrufu sağlayarak etkili bir temizlik sunmaktadır.

Çevre Duyarlılığı

Yüksek performanslı, sağlıklı temizlik programımız öğrencilerin, öğretmenlerin, yöneticilerin, ziyaretçilerin ve çevrenin temizlik üzerinde yaptığı etkiyi azaltacaktır. Ürünlerimiz ve çevreyle dost prosedürümüz ile okulunuzu daha temiz ve güzel bir ortam haline getirmenize yardım edebiliriz.

Sağlık ve Güvenlik
Alp temizlik kullandığı ürünler zeminlerde meydana gelen kayma riskini indirir ve daha güvenli bir ortam sağlar. Kullandığı kimyasallar herhangi bir koku yada vücuda zarar vermez.Yani, alp temizlik okulunuzun daha güvenli bir hale gelmesi konusunda size yardımcı olur

Öğrencilerimizin Sağlığı İçin Okul Temizliği

Önceleri, Antalya okul temizliği için çalışan kişiler hademe olarak bilinmekteydi. Şimdi ise temizlik görevlisi olarak biliyoruz.

            Antalya okul temizliği, öğrencilerin her gün okul çıkışlarından sonra, temizlik personellerinin, bütün sınıfları ve okul koridorlarını süpürmesi ve paspaslaması olayıdır. Her gün, öğrencilerin okulu terk etmelerinden sonra, bütün sınıflar tek tek gezilir. İlk önce sıraların üzerinde her hangi bir çöp vs. var ise temizlenir, daha sonra yerler süpürülür ve sıraların tozları silinir.

            En son işlem olarak da, yerler paspaslanarak, bütün pislikler koridorlarda toplanır. Bütün katlardaki sınıflar temizlendikten sonra, koridorlardaki çöpler süpürülerek paspaslanır ve işlem tamamlanır. İdari bölümlerinde ayrıca temizlenmesi, Antalya okul temizliği kategorisine girer ve her temizlik personeli, idari bölümlerinde temizliğinden sorumludur.

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.