Mikrofiber temizlik bezi; Hammadde’si olarak polyester veya polyamadi elyaf vardır. Antalya temizlik firması olarak kullandığımız mikrofiber bezler aşırı inceltilmiş ipliklerden oluşan temizlik bezidir. Kullanmış olduğumuz mikrofiber temizlik bezleri saç teline kıyasla 4-5 kat ince ipliklerden oluşmuştur. Antalya Ev Temizliği konusunda bütün kadınların birinci yardımcısı olmuştur. Önemli özelliği uğraştırmadan zamandan tasarruf ettirmesidir ve bundan dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Mikrofiber temizlik bezlerin iplikleri, vicudumuzda bulunan kılcal damarların işleyiş özelliğine hemen hemen benzer bir şekilde faliyet göstermektedir. Mikrofiber bezler nemli veya kuru biçimde kullanılabilmektedir. Kuru olarak toz alma konusunda harikalar yaratır. Nemli olarak ta zeminlerin, masa gibi malzemelerin temizlenmesi bakımından oldukça etkili temizlik bezidir.

 

Mikrofiber Temizlik Bezlerinin Özellikleri?

  • * Mikrofiber bezlerin, başka bezlerden emiş gücü olarak 15 kat daha fazla emiş yapmaktadır.
  • * Mikrofiber bezler kılcal iplikler sayesinde bakterileri bünyesinde bulundurmayan yapıya sahiptir.
  • * Mikrofiber bezler kullanılan yüzey temizliklerinde başka bir temizlik ekipmanı kullanılmasına ihtiyaç duyulmaz. Bilakis     temizlik ekipmanları olmadan kullanıldığında bezin ömrü daha fazla uzamış olur.
  • * Mikrofiber temizlik bezleri önemli özelliğinden bir tanesi ise kuru veya nemli olarak kullanıma uygundur.
  • *Mikrofiber temizik bezlerin bir başka özelliği ise gözlerimizle dahi göremediğimiz ufak tozları topluyor olmasıdır.
  • *Mikrofiber temizlik bezleri banyoda, aynalarda, camlarda, arabada, pencere doğramalarının temizliğinde ve bilgisayar, laptop, lcd televizyon, telefon temizliklerinde, mermer ve masa gibi sert yüzeylerde çekinmeden kullanılan bir bezdir.

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.