konyaalti havuz temizligi

Havuz Bakımı

SAĞLIKLI HAVUZLAR İÇİN GEREKLİDİR

Havuz bakımı ve temizliği hassas bir konudur ve belirli periodalarla mutlaka yapılmalıdır. Havuz bakımı ile havuz suyunun sağlıklı ve hijyenik olması sağlanmalıdır.

Sitelerimizin evlerimizin havuzunda eğer gerekli bakım yapılmazsa yeterli hijyen seviyesi korunmazsa çeşitli hastalıklara sebep olabilir. Ortak kullanılan havuzlara girilmeden önce mutlaka duş alınmaslı, güneş yağı ve güneş kremi ile havuza girilmemeli, mümkünse bone kullanılmalıdır. Temizliği yapacak firmanın havuz temizliği konusunda yeterli bilgisi bulunmalı ve kullanılacak kimyasallara, temizlik ve bakım yöntemlerine hakim olmalıdır.

Konyaaltı Havuz Bakımı:

Sitelerinizin havuz temizliği için profesyonel bir şirketle çalışmanızın tavsiye ediyoruz ve Alp temizlik olarak biz konyaaltı ve Antalya’nın diğer ilçelerinde havuz bakımı işinde uzman bir ekibiz. Yaz ve kış için ayrı bakımlar gerektiren havuz temizliği işini firmamız ile iletişime geçerek yaptırabilirsiniz. Eğer havuz bakımını bu konuda eğitimli olmayan site personellerine bırakırsanız hatalı kimyasal kullanımı istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Konyaalında havuz temizliği için uygun kimyasallar kullanılmalı ve profestyonel destek alınmalıdır.

konyaalti havuz bakimi

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.