Koltuk Temizliği

KOLTUK TEMİZLİĞİ İÇİN PROFESYONEL DESTEK

Ev hanımlarının temizlik konusunda belki de en çok zorlandığı eşyalar koltuklardır. Çünkü Antalya koltuk temizliği diğer eşyaların temizliklerine göre daha zor ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Ev içerisinde kullanılan birçok eşya çamaşır makineleri sayesinde rahatlıkla yıkabilirken, koltuklar için aynı durum söz konusu değildir.

Bu nedenle koltukların mutlaka yerindeyken temizlenmesi gerekir. Temizlik sonrasında ise belirli koltuklar ıslak olduğu için belirli bir süre kullanılamaz duruma gelebilir. Ayrıca Antalya Koltuk yıkama yaparken koltuklara zarar verme ihtimali de vardır.

Koltuklarının temizliğine önem veren ve bu konuda profesyonel yardım almak isteyen kişiler koltukların temizliğiyle ilgili hizmet veren firmalarla iletişime geçerek deneyimli çalışanların koltuklarını temizlemesini sağlayabilir.

Temizlikte prensip önemli

Antalya Koltuk Temizliği ve Yıkama

Özellikle de yaz ayları geldiğinde ister evdeki her türlü eşyalar istenirse de ofisteki tüm mobilyaların yıkama zamanı gelir. Ancak bunu yapmak için ise elbette çoğu insan çalıştığı için bir temizlik yapma imkânı bulunmaz. Bu yüzden de özellikle kaliteli temizlik şirketleri tüm bunlara en güzel cevabı verir. Koltuk yıkama işinden tutulsun da her türlü halılar da dâhil olmak üzere en kaliteli temizlik sayesinde memnuniyet en üst safhada tutulur.

Ayrıca da en uygun fiyatlarla en kaliteli temizlik hizmeti sunulmasının yanında, profesyonel ekipler sayesine en kısa sürede de iş noktalanır. Ebette kaliteli bir temizlik şirketinde yapılan işin prensibi en önemli durumlardan birisidir.

Çünkü insanlar eşyalarını teslim ederler ki bu kaliteli temizlik şirketinden her seferinde büyük bir memnuniyetle ayrılırlar. Elbette tüm bunların içinde önemlisi ise koltuk yıkama işidir ki, hiçbir kuşku yaşamadan koltuklar emanet bu büyük temizlik şirketine emanet edilebilir.

Alp Temizlik koltuk yıkamada siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Koltuk yıkama uzmanlık gerektiren ve profosyonelce yapılması gereken bir iştir. Çünkü kullanılan yanlış bir malzeme ve yapılan herhangi bir hata yüklü paralar harcanarak aldığınız koltuk takımının çöpe atılması demektir. İşte bu yüzden Antalya’da koltuk yıkamada son teknoloji olan kuru köpüklü koltuk yıkama ve buharlı yıkama makinasını müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Çok ekonomik fiyatlarla koltuk ve kanepelerinizi ilk günkü haline getiriyoruz.

Kullanılan kimyasal maddelerin sadece ürünlerinize değil çevreye de duyarlı olmasına özen gösteriyoruz.

Alp Temizlik koltuk ve kanepe temizliği püskürtme ve vakumlama sistemi ile yapılır. Koltuk ve kanepelerin kumaşlarına uygun kimyasallar seçilir. Hafif ve sert fırça yardımı ile yüzeydeki leke ve kirler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su vakum makinası ile alınır. Bu işlem su ile 2 defa daha tekrarlanır. Vakumlama işlemi tamamlandıktan sonra koltuk veya kanepeler hafif nemli şekilde kalırve 15-20 dakika kaldıktan sonra %100 kurumuş olur. Sizde Alp Temizlik koltuk yıkama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir teklif alabilirsiniz.

Oturma Grupları Da Yıkanıyor!

            Yıkama ve temizlik, hayatımızın her alanında karşımıza çıkan bir durumdur. Gerek halı yıkama, gerek stor perde yıkama ve temizliği, gerek ise Antalya koltuk yıkama işi ile karşımıza çıkmaktadır.

            Son zamanlarda, adına sıklık ile rastlanan Antalya koltuk yıkama işlemi, son teknoloji makineler ile yapılmaktadır. İlk önce koltuklarınızın üzerine dezenfekte edecek olan kimyasallar sıkılır, daha sonra, vakumlu makineler eşliğinde koltuklarınızın üzerinde gezdirilerek, koltuklarınızın, tıpkı bir halı yıkaması işlemi gibi, içinde olan bütün pislikler, makinede bulunan su içinde birikir.

            En son işlem ise, koltuk ve kanepeleriniz üzerinden, tekrar temiz su ile durulaması yapılarak, Antalya koltuk yıkama işlemi bitirilir. Tıpkı yeni alınmış gibi, oturma gruplarınızın, ışıl ışıl kendi renkleri ortaya çıkacaktır.

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.