İnşaat Sonrası Temizlik

PROFESYONEL VE EN HIZLI İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Antalya’da hızla ilerleyen sektörde yani, inşaat sektöründe Antalya inşaat temizliği sıvadan sonra oluşan pis kalıntıları anında yok eden firmamız her daim kaliteli hizmetle sizlere yaklaşır. Merdiven boşluklarında olan nodul taşları anında yok edilir. Çevre düzenlemesi yapılarak Antalya inşaat sonrası temizlik modern mimari oluşturulmak adına hiç olmadığı kadar en ince ayrıntısına kadar sistemli bir şekilde temizlik işlemleri yapılır.

Ayrıca belediye dairelerine bağlı her alan için kimyasal içeriklerde dahil anında her bir katından ince detay temizlik işlemleri dışarıda olan çöp kalıntıları inşaattan sonra oluşan tüm atıklar anında yok edilir. Hizmet kalitemizden ünlü mimarlarımızdan elen yorumları alarak sizlerde değerlendirme yapabilirsiniz

Antalya İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri
Tadilat ve inşaat sonu Ev, ofis, fabrika, mağaza, villa, bina, işyeri, okul, otel, hastane, dershane, dükkan, banka, depo vs. bu liste böyle uzar gider.
Son zamanlarda inşaat sektörünün canlanması ile temizlik firmalarına olan talep ihtiyaç olmaktan çıkmış, zorunluluk halini almıştır.

Temizlenecek alanın büyüklüğüne göre personel temizlik ekipmanları ve kimyasalları firmamız tarafından ekpertiz edilip size en uygun şekilde uyarlanmaktadır.

Sonuç odaklı çalışmalarımızla size en iyi ve en ekonomik hizmeti verme anlayışımızla sektörde inşaat ve tadilat sonrası Antalya’da temizlik hizmetlerinde Alp Temizlik liderliği hedeflemektedir. Bize bir telefon kadar yakınsınız. 7/24 hizmet hattımızı arayıp bilgi alabilir teklif isteyebilirsiniz.

Yeni bir dairemi aldınız, yeni bir binanız mı var, taşınmadan önce temizliğe ihtiyacınız mı var?

Bize ulaşın. Anahtar teslim hizmet anlayışımızla tanışın…
Geniş yelpazeli hizmet çeşitlerimiz ve işinde uzman personellerimiz sizin rahat etmeniz için ellerinden geleni yapacaklardır.
Firma elemanlarımız çoğu özel olarak yetiştirilmiş, gerekli eğitimi almış, çözüm üretmeyi seven, çalışkan insanlardan oluşmaktadır.
Antalya Temizlik Hizmetleri, hijyen güvenliğiniz için sorumluluğunuzu paylaşmaya hazırdır.

İnşaat Temizliği Ve Yapılması Gerekenler

            İnşaat denilince aklımıza toz ve temizlenmesi zor olan bir temizlik gelmektedir. Çünkü inşaat sırasında kullanılan malzemelerden dolayı ev veya işyerimiz ister istemez kirlenmektedir. İnşaat kalıntılarını temizlemek diğer temizliğe oranla daha zor ve meşakatlidir. Antalya İnşaat temizliği diğer günlük temizlikten biraz daha farklı yapılmaktadır.

             Temizliğe başlarken ilk başta su değdirilmez. Çünkü çimento ve diğer toz kalıntıları fazla olduğu için çamurlaşmasına sebep olur buda temizliği zorlaştırmaktadır. Öncelikte inşaattan kalan kalıntılar bir güzel üstten kabası alınır. Daha sonrada kaba toz alımı bittikten sonra elektrik süpürgesiyle kalan dip köşeleri temizleyebilirsiniz.

            Daha sonra evinizde yaptığınız gibi temizliğinizi yapabilirsiniz. Antalya İnşaat temizliği yapmak için firmalarda bulunmaktadır. Bu firmalar Antalya İnşaat temizliği bir özen içerisinde yapıp evinizi size teslim etmektedir.

İnşaat Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

            Sona ermiş bir inşaatın temizliği sanılanın aksine oldukça zordur, öncelikle İnşaat Temizliği, İnşaatın bütün işlerinin bitmesinden sonra yapılmalıdır, sıva ve boya işleri sırasında yerlere damlayan boya damlaları özenle temizlenmelidir.

            Parke veya ahşapları temizlerken çok dikkat edilmelidir, ahşaba zarar vermeden titizlikle temizlenmelidir. Kimyasal kullanlarak veya dikkatsiz davranılarak yapılan işlemler malzemelere zarar verebilir.

            İnşaat Temizliği sona erdiğinde hiç bir eksik kalmamış, tamamen ofis ya da ev kullanımına hazır hale gelmelidir. Bu işlemler sona erdiğinde, mekan iyice havalandırılıp dekorasyon için tam anlamıyla hazır hale getirilmelidir. Halılar serildikten sonra mobilyalar döşenmelidir ve son olarak tekrar toz alınıp, süpürülmelidir. İnşaat Temizliği işleminde en son yerler silinerek her şey tamamlanmış olur.

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.