Hastane Temizliği

SAĞLIĞIMIZ İÇİN EN ÖNEMLİSİ HİJYENDİR

Sağlığımız için en dikkat etmemiz gereken nokta hijyendir. Hijyenin tam sağlanmadığı ya da hiç sağlanmadığı ortamlarda hastalıkların meydana çıkması hiç de zor değildir. Çünkü pislik olan yerlerde birçok bakteri ürer ve bu bakteriler hastalığa sebep olur.

En büyük sağlık kurumları olan hastanelerin temizliği çok önemlidir. Antalya Hastane temizliği kesinlikle kusursuz yapılıyor olmalı. Hem hastaların hem de orada çalışan personelin sağlığını tehlikeye atmamak için hastane ortamı çok steril olmalıdır.

Antalya Hastane temizliği genel olarak temizlik firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmalar temizlik yaparken sağlığa en uygun temizlik maddelerini kullanmak zorundadır. Ayrıca hastanelerde temizlik çok sık yapılmalıdır, buralar kamuya açık alanlar olduğu için temizliği sık sık yapılması daha sağlıklıdır.

Antalya Hastane Temizliği

             Hastaneler her daim temiz olması gereken, gerek ayakta tedavi gören, gerekse yatan hastaların bulunduğu sağlık hizmetlerinin verildiği kurumlardır. Halk sağlığı açısından da düşünüldüğünde ebetteki hastanelerimiz temizlik açısından en güvenilir mekânların başında gelmek zorundadır. Bu nedenle   Antalya Hastane temizliği çok önemlidir.

               Antalya Hastane temizliği sırasında hasta odalarına izin isteyerek girilmeli, hastalar ve çalışanlar rahatsız edilmemeli, hasta odaları günlük temizlenmeli, tuvaletler ve koridorlar her zaman temiz tutulmaya çalışılmalıdır. Yatan hastalar taburcu olduktan sonra odalar ve zemin gerekli kimyasallarla mutlaka temizlenmelidir.

Hastanelerde Temizlik Elzemdir

 Antalya Hastane temizliği konusunda hizmet verecek temizlik firmaları ayrı uzman bir kadro bulundurmak zorundadırlar. Bu konuda profesyonel yardım almak isteyen kurumlarımızın bizimle iletişime geçmelerini tavsiye edebiliriz.

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.