Halı Temizliği

TEMİZLİK İŞLERİNİZ EMİN ELLERDE

Mevsimsel ya da günlük temizlik işlerinin tek başına yapıldığında ne kadar zor olduğunu biliyoruz.     Sizin hem vaktinizin hem de enerjinizin harcandığının farkındayız. Bu neden ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizin için temizlik işlemlerinizi bir yapıyoruz. Temizliğin tadını çıkarmak ve sevdiklerinize vakit ayırmak size kalıyor.

Firmamız Antalya halı yıkama ve Antalya halı temizliği konusunda uzman personeli ve son teknoloji makinaları kullanmaktadır. Sizin vaktinizin ve enerjinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Sizin yerinize halı yıkama ve halı temizliği işlerinizi biz yapalım. Siz de temizliğin ferahlığında sevdikleriniz ile keyif yapın. En uygun fiyatlar ve kaliteli temizlik hizmetinden yararlanmak için firmamız ile irtibata geçmeyi unutmayın.

Antalya Halı Yıkama

Alp Temizlik Antalya ve Konyaaltı’nda Halı Yıkama firmaları arasında çok kısa sürede yaptığı hızlı ve temiz hizmetle müşterilerinin gönlünü kazanmıştır.

Alp Temizlik halı yıkama sektöründe yeni modernize edilmiş halı yıkama fabrikamız açık ve kapalı olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.

Son sistem CIC tezgahımız yine son sistem 4 ve 6 fırçalı halı yıkama makinalarımız 4 ve 6 m2 olan kurutma ve sıkma makinalarımız ve son olarak da yine yazlık-kışlık olmak üzere açık-kapalı sergi alanlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Halı yıkama da kullanılan kimyasallar %100 bitki özlü ve çevreye duyarlıdır.

Halılarınızı sizin belirlediğiniz gün ve saatte dilediğiniz yerden alıyoruz. Yine yıkama sonunda dilediğiniz yere ücretsiz teslim ediyoruz.

Antalya halı yıkama ve halı temizleme hizmeti için Antalya Alp Temizlik Hizmetleri iletişim bölümünden Halı yıkama ile ilgili olarak bizimle irtibata geçebilir ve fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.