Fabrika Temizliği

TEMİZ ORTAM SAĞLIKLI ÜRETİM

Üretim yerlerinde meydana gelen kirlenmeler ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Zamanımızın çoğunu çalışarak geçirdiğimiz ortamların temiz olup olmaması sonradan meydana gelebilecek olumsuzluklara sebep olabilir. Temizlikte önce bu işi yapacak personelin eğitilmesi gerekmektedir.

Dezenfektan olarak kullanılacak kimyasallar diğer kimyasallarla birleştirilirken dikkat edilmeli ve uygulanacak madde TSE, ISO ve CE standartlarındaki belirtilen içeriğe uygun hale getirilmelidir.

Antalya Fabrika Temizliği
Antalya Fabrika temizliği kullanılan makinaların temizliği ile de ilgilidir. Ülkemizde de yeni yeni tanınmaya ve yapılmaya başlanan Endüstriyel temizlik kapsamında değerlendirilir.

Endüstriyel Antalya Fabrika temizliği kullanılan sanayi makinalarının zamanla kirlenmiş ya da pas tutmuş yüzeylerinin temizlenmesi ve bakımını içermektedir. Bu hem makina parkınızın ömrünü uzatacak hem de üretimi aksatmadan çalışmalarınıza devam etmenizi sağlayacaktır.

Zor temizlik alanları;

Temizlik alanları arasında zor alanlar da vardır bu alanlar temizlenmesi güç ve kuvvete dayanabilir bunlardan biride fabrika temizliği gibi bu tür temizlikler geride kalan hafriyatların temizliğinden ibaret olabilir temizlikler genellikle yoğun iş yükünden sonra kalan alanlarda taş veya çakıl benzeri gibi malzemelerden oluşabilir.

Fabrika temizliği yapılması zor ve bir o kadar kuvvet gerektirebilir bunun için alanında uzman ekiplerin yardımları gerekmektedir bu tür temizliklerde ekip halinde çalışılması temizlik konusunda daha iyi bir iş çıkarılmasını sağlayacaktır. Seçim olarak bu işte daha uzman ekiplerin seçilmesi işin daha iyi yapılması açısından yararımıza olacaktır.

Yapılan temizliğin her alanda uygun olmayan şartlarda bile yapılması yapılan işin ne kadar kaliteli bir şekilde yapıldığı hakkında bilgiler verecektir.

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.