personel

Konyaaltı Temizlik şirketi olarak; Antalya sözleşmeli temizlik personeli, sizinle yapacağımız ön görüşmeden sonra ofisiniz, büronuz, şirketiniz yada tesisinizi göz önünde bulundurarak çalışma programı hazırlanır. Programla beraber oluşturulacak temizlik kadrosu belirlenir. Sözleşmeli temizlik personellerimize gerekli eğitim verildikten sonra sertifika verilir. Çalışma faliyetini üstlenecek kadronun oluşmasıyla birlikte gerekli olan ekipman ve sarf malzeme şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Antalya temizlik şirketi olarak kullandığımız sarf malzeme ve profesyonel ekipman TSE(TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ) standarlarına uygun ve birinci kalitededir. Personellerimiz firmanıza uygun olan yaka kartında fotoğrafı ile çalışır. Temin edeceğiniz personellerimizin gölge evrakları ilgili biriminize teslim edilir.

Antalya temizlik personeli iş başı yapacağı günden bir gün ünce SSK girişleri ilgili biriminize teslim edilir.

Temizlik personeli hizmet süresince 30(otuz) günlük periyotlarla almış olduğunuz temizlik hizmeti faturalandırılır.Takip eden ay içinde ödemesi tahsili yapılır. Antalya temizlik hizmeti sözleşmelerimiz en az 1 yıl olarak imza altına alınmaktadır. Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda özel sözleşmeler mevcut olan sözleşmeye ilave edilmektedir.

Antalya temizlik firması olarak hizmetin başlanacağı günden sonra aylık olarak toplantı yapılarak iş süreci değerlendirmeye alınır. Denetimden sorumlu olan personelimiz tarafından 7/24 saat göz önünde bulundurulmadan haftada dört kez müşteri memnuniyeti ve kalitemiz açısından denetimleri yapılır. Bu yapılan denetimler periyodik bir şekilde denetleme tutanağı yetkili merciye sunulur. Siz değerli müşterilerimizin yasal hakkı ve personellerimizin özlük hakları şirketimiz tarafından korunmaktadır.

Temizlik hizmeti detayları ile alakalı olarak daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz. Şirketimizden temizlik sözleşmesi örneğini talep edebilirsiniz.

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.