Buharlı temizliğin nedenleri? Buharlı temizlik, ekstra kimyasal maddeye gereksinim duymadan dip temizlik yapmaya olanak sağladığı için tercih ediliyor. Örnek olarak deterjanda kullanımında olduğu gibi temiz su ile durulama da gerektirmiyor. Buhar basıncı, temizlik esnasında yüzeyde bulunan kirleri mikroskobik çıkıntılara temas ediyor ve bakterilerin oldukça önemli bir kısmını %99,99’unu yok ediyor olmasıdır.

Yüksek sıcaklık ve yüksek basınçta püskürtülen buhar detarjan gibi kimyasalların çıkaramayacağı kirleri olabildiğince etkili bir şekilde ortamdan uzaklaştırıyor. Bu önemli özelliği sayesinde Alerji ye hassasiyet gösteren hastaları ve küçük çocukların barındığı-yaşadığı evlerde de olması gereken temizlik metodu çözümü olarak siz müşterilerimize sunmaktayız.

 Antalya temizlik şirketi olarak kullanmış olduğumuz buhar makinesi aksesuarları sayesinde zemin temizliğinde mutfak dolaplarından ocaklara, zemin temizliğinden, derz alarında ki kirlere, pencere doğramalarına ve cam yüzeylerin zararlı bakterilerden %99,99’unu yok edebilen keskin kirleri de normal bir kirmiş gibi kolay ve uğraştırmadan zahmetsizce ortamdan uzaklaştırıyor..

 

Hemen Bugün Arayın

Antalyada temizlik için doğru adres!

0 (242) 346 11 14

Comments are disabled.